férové ceny

Baterie Maier prodáváme za férové ceny.
Co přesně to znamená?
Ceny vytváříme tak, aby maloobchodní cena byla co nejpříznivější pro koncového zákazníka.
Naše výrobky není možné nakoupit se slevami 20, 30 či 40 %, jako to můžete běžně vidět na internetu u jiných výrobců.
Ceny pro naše prodejce stanovujeme tak, aby jejich marže byla přiměřená.
Je lákavé koupit výrobek s velikou slevou - je ovšem otázka, zda je to skutečná sleva. Pokud je možné zakoupit zboží, které je uváděno jako slevněné, za tuto sníženou cenu plošně v síti prodejen a na internetu, je to skutečně sleva? Kde se vzala ona "původní cena před slevou"?
Důležitější, než "původní cena", je pak hodnota výrobku.
Pokud lze baterii u prodejců a na internetu běžně koupit za 4.900 Kč, je hodnota baterie 4.900 Kč. A to i přesto, že může být prezentována původní cena např. 7.500 Kč a následně sleva 35 %.
Nenechte se zmást virtuálními slevami a porovnávejte vždy skutečnou hodnotu zboží

Doporučení jak ověřit skutečnou hodnotu zboží:

  1. Vyberte si zboží, které vás zajímá.
  2. Zjistěte si u obchodníků a vyhledejte na internetu ceny, za které jste schopni výrobky obvykle koupit. U internetových prodejců berte v potaz ceny u zavedených prodejců. Může se stát, že zboží bude mít v nabídce obchod, který z marketingového důvodu stanoví nejnižší ceny na trhu, zboží však nebude schopen reálně dodat.
  3. Porovnávejte pak mezi sebou tyto zjištěné nejnižší ceny. To je totiž cena obvyklá na trhu, to je skutečná hodnota výrobku.
  4. Kdy se jedná o skutečnou slevu? Obvykle je to tehdy, pokud je v akční ceně jen určitý výrobek ze sortimentu, nebo když jsou slevy jen u některého prodejce, případně pokud jsou slevy a akce časově omezeny. Pak se jedná o slevu reálnou, protože u většiny ostatních prodejců koupíte zboží za cenu vyšší, bez slevy
Facebook